Autorské knihy 2022-04-12T07:22:21+00:00

AUTORSKÉ KNIHY

Díla jednoho umělce, tedy autorské knihy zpracováváme podle svých vlastních představ. Kromě vlastního, ručně čerpaného papíru používáme  i jiný materiál jako je kámen, kov, dřevo, textil, sklo a další.

Naše soukromé rodinné knihařství má svým klientům určitě co nabídnout. Do našeho portfolia služeb patří mimo jiné knihvazačství, vazby knih, bibliofilie, ruční papír, ruční sazba, celokožené vazby, kroniky, autorské knihy, knihtisk, individuální vazby.

Z NAŠICH PRACÍ

Dvoustrana s obálkou

Obálka

                                                                                                            individuální vazba

Pro své potěšení, pro své přátele, bibliofily, mecenáše, příznivce a s laskavou podporou Deutsche Bundesbank v roce 2017 vydal, grafickou úpravu, ruční sazbu písmem Gill sans extra bold Monotype, tisk, zhotovil a 6 ilustracemi doprovodil Lubomír Krupka. Překlad do němčiny Hana Hadas. Vytištěno 10 číslovaných a 7 autorských výtisků na ručně čerpaném, melírovaném papíru LMK.

Cena: 4.500,- Kč

Ukázka:

Pocházím ze Šumavy, narodil jsem se ve Stubenbachu, tam byl život sám o sobě dost drsnej a taky jsem svý rodiče moc neposlouchal, neměli na mě čas pro samou práci, zrovna tak i pro bábu s dědkem jsem byl protivnej parchant a pro samý povinnosti doma na školu moc času nezbejvalo a proto to taky tak vypadalo. Tátův řemen jsem měl věčně obtisknutej na zadnici a když došlo v tom správným věku na lámání chleba, tak mě táta strčil do učení do papírny ke starýmu Egerthovi. Skoro bych řek, že to bylo za trest a záhy jsem poznal, že to bude dost drsný.

Letorosty

Přední deska

Titulní list

Dvoustrana

PRVNÍ ČESKÁ VODĚODOLNÁ BIBLIOFILIE VYTISTĚNÁ NA SYNTETICKÉM PAPÍRU!!!!!

Prvních 5 exemplářů v pevné vazbě bude umístěno v průhledném plexi pouzdře s vodou. Celý princip voděodolné vazby byl úspěšně patentován.

1-5 výtisk –  12.500.- Kč,

5-10 výtisk – 7.000.- Kč

Pro své potěšení, pro své přátele,bibliofily, mecenáše a příznivce v roce 2018 napsal, grafickou úpravu, ruční sazbu písmem Gill kurzíva Monotype, tisk a ilustrace zhotovil Lubomír Krupka. Vytištěno 10 číslovaných a 5 autorských výtisků na syntetickém papíru Tyvek.

Srpnový déšť – autorská kniha

Přední deska

Předsádka

Zadní deska

Dvoustrana

Pro své potěšení, pro své přátele,bibliofily, mecenáše a příznivce jako svůj 49. soukromý tisk v roce 2020 vydal, grafickou úpravu, ruční sazbu tisk a ilustrační doprovod zhotovil Lubomír Krupka. Vytištěno 10 číslovaných a 5 autorských výtisků na ručně čerpaném, melírovaném rustikálním papíru LMK.

Cena: 2.000,- Kč

Foto zatím jen na Instagramu…..

Titulní list             Sonet

Kůrovec I.

První vydání.

V roce 2006 vydalo nakladatelství Ve stráni jako svou 18. publikaci. Vydáno 12 číslovaných výtisků na ručně čerpaném rustikálním papíru LMK.

ISBN 80-903319-5-5

Vazba na japonský způsob

První vydání.

V roce 2006 vydalo nakladatelství Ve stráni jako svou 20. publikaci. Vydáno 12 číslovaných výtisků na ručně čerpaném rustikálním papíru LMK.

ISBN 80- 903319-7-1

6.000,- Kč, brožované, ve volných arších

Autorská kniha – Pavučiny

Úvalské vosy

Pouzdro

Celkový pohled

Celkový pohled

Rozložený a nalepený segment vosího hnízda

Přední deska s požerem

Otisk požeru kůrovce

Přední deska

Tabáková kniha

Ilustrace Ilustrace

Přebal   Ilustrace

Jako soukromý tisk, pro své potěšení, pro své přátele, bibliofily, mecenáše a příznivce v roce 2022 vydal, námět, grafickou úpravu s použitím tištěných spojů, připravil a vytiskl Lubomír Krupka. Vytištěno 12 číslovaných výtisků na výmětovém, ručně čerpaném papíru LMK.

Cena 3.500,- Kč brožované, ve volných arších.

KONTAKTUJTE NÁS

KONTAKT